Preskoči na sadržaj
MotoPijaca
DUCATI logo

DUCATI

350 MARK 3

1970 – 1974Sport

Kubikaza

340 cc

Snaga

24 KS

DUCATI 350 MARK 3 na prodaju

20 oglasa · prosečna cena €3.068

Svi oglasi
1972 Ducati 350 MARK 3 340cc29. maj 2026.
Polovno

€3.700

1972 Ducati 350 MARK 3 340cc

1972567.600 km340 cc24 ksA2
Novi Sad 0
1973 Ducati 350 MARK 3 340cc22. maj 2026.
Polovno

€2.650(neg.)

1973 Ducati 350 MARK 3 340cc

1973358.500 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
Prodajem Ducati 350 MARK 3 1971.god17. maj 2026.
Polovno

€2.850

Prodajem Ducati 350 MARK 3 1971.god

1971380.600 km340 cc24 ksA2
Subotica 0
1971 Ducati 350 MARK 3 340cc11. maj 2026.
Polovno

€2.650(neg.)

1971 Ducati 350 MARK 3 340cc

1971350.300 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
1970 Ducati 350 MARK 3 340cc9. maj 2026.
Polovno

€3.600(neg.)

1970 Ducati 350 MARK 3 340cc

1970428.500 km340 cc24 ksA2
Subotica 0
Ducati 350 MARK 3 19709. maj 2026.
Polovno

€1.600

Ducati 350 MARK 3 1970

1970306.700 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
Prodajem Ducati 350 MARK 3 1974.god7. maj 2026.
Polovno

€5.400(neg.)

Prodajem Ducati 350 MARK 3 1974.god

1974249.000 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
Ducati 350 MARK 3 19705. maj 2026.
Polovno

€1.450

Ducati 350 MARK 3 1970

1970303.000 km340 cc24 ksA2
Smederevo 0
Ducati 350 MARK 3 - godište 1972, 340cc1. maj 2026.
Polovno

€2.600(neg.)

Ducati 350 MARK 3 - godište 1972, 340cc

1972457.700 km340 cc24 ksA2
Užice 0
1972 Ducati 350 MARK 3 340cc29. apr 2026.
Novo

€5.300(neg.)

1972 Ducati 350 MARK 3 340cc

197251 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
Ducati 350 MARK 3 197324. apr 2026.
Polovno

€3.750

Ducati 350 MARK 3 1973

1973315.300 km340 cc24 ksA2
Novi Pazar 0
Ducati 350 MARK 3 197421. apr 2026.
Polovno

€1.650(neg.)

Ducati 350 MARK 3 1974

1974467.600 km340 cc24 ksA2
Požarevac 0
Prodajem Ducati 350 MARK 3 1973.god11. apr 2026.
Polovno

€5.250(neg.)

Prodajem Ducati 350 MARK 3 1973.god

1973498.300 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
Ducati 350 MARK 3 - godište 1974, 340cc8. apr 2026.
Polovno

€3.150

Ducati 350 MARK 3 - godište 1974, 340cc

1974396.000 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
Ducati 350 MARK 3 - godište 1971, 340cc23. mar 2026.
Polovno

€1.450(neg.)

Ducati 350 MARK 3 - godište 1971, 340cc

1971399.600 km340 cc24 ksA2
Leskovac 0
1973 Ducati 350 MARK 3 340cc14. mar 2026.
Novo

€3.200(neg.)

1973 Ducati 350 MARK 3 340cc

1973324 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
Ducati 350 MARK 3 - godište 1974, 340cc14. mar 2026.
Polovno

€1.300(neg.)

Ducati 350 MARK 3 - godište 1974, 340cc

1974373.300 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
Ducati 350 MARK 3 - godište 1972, 340cc9. mar 2026.
Polovno

€3.700

Ducati 350 MARK 3 - godište 1972, 340cc

1972371.700 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
Ducati 350 MARK 3 19708. mar 2026.
Polovno

€2.100(neg.)

Ducati 350 MARK 3 1970

1970217.900 km340 cc24 ksA2
Beograd 0
1971 Ducati 350 MARK 3 340cc6. mar 2026.
Polovno

€4.000

1971 Ducati 350 MARK 3 340cc

1971695.800 km340 cc24 ksA2
Subotica 0

Detalji specifikacija (1974)

MotorSingle cylinder, four-stroke
Kubikaza340 cc
Snaga24 KS
HlađenjeAir
MenjačChain (final drive)
Brzine5
Rezervoar13 L
Max. brzina145 km/h